7 akčních her, které dosahují stejné úrovně

Spirit Hunters: Infinite Horde – Spustit trailer

Když jsem to začal psát, nečekal jsem, že najdu hru, která se mi bude líbit více nic Upíří obyvatelé. Tolik z nich je v jednom smyslu odvozených a vzhledem k vývoji většiny her na tomto seznamu, vs jen drsný začátek. Jeho iterativní verze mu dávají výhodu, protože všichni ostatní hrají dohánění. No, všichni kromě-myslím-Lovci duchů.

Za prvé, je to prostě graficky nádherné. Opravdu ostré a jasné kreslené umění, které se dokonale předvádí jak ve složitých nabídkách, tak ve velmi čistých bojištích. Ale co je důležitější, hra se cítí mnohem více zapojená, jako by to byl evoluční krok od našich automatických hordových stříleček k něčemu trochu více RPG.

Hlavní hra je známá. Vyberete si jednoho ze svých odemčených hrdinů a ti pak automaticky aktivují vámi zvolenou škálu útoků (až čtyři, ze stále se rozšiřujícího bazénu), které neustále vylepšujete z nasbíraných kapek. Nalezení kombinace útoků, která vám nejlépe vyhovuje, je dostatečně uklidňující, ale kromě toho máte několik dalších možností, které můžete získat, a to jak pro vylepšení v bitvě, tak pro další odemknutí bitvy.

Existují zlaté mince, které lze použít v obchodech se stanem pro extra zdraví, jiný typ měny nebo dokonce domácí mazlíčky (po odemčení) pro použití na bojišti. Pak jsou tu fialové úlomky a šedé runy, z nichž každá slouží k odemykání nových schopností, vylepšení schopností, hráčských postav, karet, bonusů a tak dále v neuvěřitelně rozsáhlé síti dovedností. To přidává prvek broušení, ale v dobrém slova smyslu, protože se můžete vydat na běh zaměřený nikoli na dokončení 15minutové úrovně (a tedy boj se svým finálním bossem), ale místo toho se zaměřit na úlomky. Možná máte novou dovednost nebo odemknutí, které vám otevře celou síť dalších možností.

Úplně mě to vzrušuje, ještě víc vs. Působí plnější a zaujatější, se zajímavějšími mapami k prozkoumání a větším než minimálním zájmem. A ani to není hotové! Do toho je ještě minimálně dalších šest měsíců, i když si myslím, že je v tuto chvíli připraveno k vydání.

PC


Tady jsme. Sedm alternativ Upíří obyvatelé, někteří možná (šeptají) ještě lépe. Musíte mít ale vlastní doporučení jak na hry, které vyšly po něm, tak na ty, které vyšly před hrou s tolika nápady. Návrhy zasílejte do komentářů níže.

Leave a Comment